1887–1961
7
164 %
65 000 Kč
olej, plátno
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: PD V. Košvanec, na rubu na štítku Vlastimil Košvanec
kresba perem
20,5 x 33,5 cm (výřez)
Signatura: PD Košvanec
25,5 x 23,5 cm
Signatura: PN Košvanec 1919
25,5 x 23,5 cm
Signatura: PN Košvanec 1919
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: PD V. Košvanec
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: PD Košvanec
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: V. Košvanec