1919–1981
54
155 %
255 000 Kč
600 000 Kč
olej, překližka
v 53,5 ✕ š 76 cm
Signatura: PD V Beneš 69
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, lepenka
v 25 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Beneš
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Beneš 65
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 161 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kombinovaná technika, karton, lepenka
v 30 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
48 x 65 cm
Signatura: sign. PD Beneš 66, na rubu Beneš Vlastimil
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, sololit
23 x 48 cm
Signatura: sign. PD Beneš 75, na rubu Vlastimil Beneš
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sololit
22 x 46 cm
Signatura: sign. PD Beneš, na rubu Vlastimil Beneš MCMLXIII
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
olej, plátno
100 x 161 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, plátno
68 x 100 cm
Signatura: sign. PD Beneš 76, na rubu Vlastimil Beneš
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD V Beneš 65
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |