1891–1974
73
151 %
550 Kč
12 000 Kč
v 20 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD V Silovský
30 x 23 cm
Signatura: PD V. Silovský
litografie
17 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
26 x 33 cm (výřez)