1922–1986
57
114 %
13 000 Kč
550 000 Kč
rozmývaná kresba tuší, karton
v 63 ✕ š 46,5 cm
Signatura: LD Vladimír Janoušek, PD 1977
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
dřevěná plastika
v 44,5 cm
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
variabilní reliéf, asambláž, hliník, železo, šrouby a matice, malba, patina, broušení
v 120 ✕ š 88 cm
Signatura: PN razidlem Janoušek 78
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, karton
24,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD monogramem V. J. 79
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
hliníkový plech
v. 30 cm
Signatura: sign. zespodu podstavce VJ
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, fix, karton
43,5 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. PD VJ 66
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
laťovka, vrstvený hliníkový plech, železná tyčovina
138 x 120 cm
70. léta 20. s
plechová deska, email, nerezový plech
50,5 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
60. léta 20. století
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kvašová malba, běloba
52,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD V. Janoušek 16.7.66
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
komb. technika, karton
45 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD V Jan 65
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kvaš, tuš, vrypy
33,5 x 45 cm
Signatura: sign. DU V. Janoušek 72
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |