1907–1966
olej, lepenka
26 x 47 cm
Signatura: LD V. Hroch
olej, plátno
101,5 x 80 cm
Signatura: PD V. Hroch 1930
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: PD V Hroch 1960
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: PD V. Hroch 1958
33 x 47 cm
Signatura: PD V. Hroch
olej, malířská lepenka
30 x 70 cm
Signatura: V. Hroch
olej, malířská lepenka
30 x 70 cm
Signatura: V. Hroch
olej, malířská lepenka
30 x 70 cm
Signatura: V. Hroch
olej, malířská lepenka
30 x 70 cm
Signatura: V. Hroch
olej, malířská lepenka
30 x 70 cm
Signatura: V. Hroch
olej, malířská lepenka
30 x 70 cm
Signatura: V. Hroch
olej, lepenka
30 x 70 cm
Signatura: PD V. Hroch