1926–1977
23
125 %
90 000 Kč
140 000 Kč
kombinovaná technika, asambláž, barva, sololit
v 72 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Fuka 68, na rubu Vladimír Fuka-Hervert / 1968
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
v 40 ✕ š 60 cm
Signatura: UN Fuka 63, na rubu Vladimír Fuka 1963
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, karton
v 36,5 ✕ š 53 cm
Signatura: LD Fuka 61
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, tempera, deska
93 x 70 cm
Signatura: sign. LD Fuka V. 48
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, olejová tempera, lepenka
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Fuka 53, na rubu 1953 Fuka Vladimír
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
patinovaný bronz na dřevě
30 x 49 cm
Signatura: sign. PN Fuka 63
olej, sololit
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Fuka 62
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, sololit
69 x 99 cm
Signatura: sign. LD Fuka 63.