1883–1979
kolem 1949
olej, plátno
v 33 ✕ š 46 cm
Signatura: PD V. Beneš, na rubu na blindrámu V. Beneš
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
56 x 69 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 40 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
63 x 49 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno na lepence
33 x 41,5 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevné křídy, karton
57 x 44,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD 5./2. 38 V. Beneš
olej, malířská lepenka
34,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1918
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš 18
olej, plátno na desce
33 x 41,5 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
olej, plátno, lepenka
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kolem 1915
olej, plátno
75 x 53 cm
Signatura: PD Beneš
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |