1922–2010
143
170 %
50 000 Kč
1 450 Kč
1 400 000 Kč
kovový reliéf, asambláž, dřevěná deska
v 61 ✕ š 61 ✕ h 4 cm
Signatura: na rubu monogram V. J. 85
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba
v 41 ✕ š 28 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
koláž, kresba tuší, fixem, karton
v 61,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD V. anoušková 1977
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
osinkocement, drát 2/15
v 40,5 cm
Signatura: zespodu V. Janoušková
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
sádrová plastika
v 54,5 ✕ š 22 ✕ h 30 cm
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
koláž, kresba tuší, tužkou, karton
v 59,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD monogram V. J. 1972
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
v 61 ✕ š 61 ✕ h 4 cm
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba, olej, deska
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: na rubu na štítku monogram V. J. 1977
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kovová plastika
v 93 cm
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, karton
59 x 41 cm
Signatura: sign. UD V. Jan 1974
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
84,5 x 59 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1997
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
sádrová plastika, koláž, lepenka
v. 65,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |