1922–2010
143
170 %
50 000 Kč
1 450 Kč
1 400 000 Kč
barevná serigrafie
v 36 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD V. Janoušková
kombinovaná technika, koláž, kresba, olej, deska
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: na rubu na štítku monogram V. J. 1977
1966/1999
suchá jehla 19/25
24,5 x 19,5 cm
Signatura: PD V. Janoušková, UD 1966/99
1966/1999
suchá jehla 19/25
24,5 x 19,5 cm
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
84,5 x 59 cm
Signatura: na rubu Věra Janoušková 1997
barevná serigrafie
36 x 35,5 cm
Signatura: PD V. Janoušková
barevná serigrafie
35 x 35,5 cm
Signatura: PD V. Janoušková
koláž, kresba fixem, karton
37 x 36 cm
Signatura: na rubu Věra Janoušková 1984
muchláž, koláž, kresba tužkou, karton
50,5 x 34 cm
Signatura: PD Věra Janoušková 82
koláž, fixy, kuličkové pero, hrací karta
10,5 x 6 cm
Signatura: PD V. J.
kombinovaná grafická technika 25/31
28 x 23 cm
Signatura: LD V. Janoušková, MD Letokruhy 1964
barevná litografie 31/200
25,5 x 19 cm
Signatura: PD V. Janoušková 97