1901–1969
17
132 %
350 Kč
38 000 Kč
olej, plátno
35,5 x 95,5 cm
Signatura: sign. PD V. V. Novák 43
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
51x 66 cm
Signatura: sign. LD V. V. Novák 35
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 31 cm
Signatura: sign. LD V. V. Novák 32
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 34 cm
Signatura: sign. PD V V Novák 35
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
33 x 72 cm
Signatura: sign. PD V.V. Novák 48
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
30 x 80 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |