1901–1969
17
132 %
350 Kč
38 000 Kč
litografie
v 25,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD V V Novák 44
5 x grafický list
21,5 x 15 / 23,5 x 35 cm
litografie
v 25,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD V V Novák 44
litografie
6,5 x 17 cm
Signatura: PD V. V. Novák 1944
olej, plátno
35,5 x 95,5 cm
Signatura: PD V. V. Novák 43
28,5 x 70 cm
Signatura: PD V. V. Novák 66
19 x 30 cm
Signatura: PD V. V. Novák 40
19 x 30 cm
Signatura: PD V. V. Novák 40
olej, překližka
41 x 31 cm
Signatura: V. V. Novák
litografie
26,5 x 30 cm
Signatura: V V Novák 42