1889–1943
2 x dřevoryt, linoryt
6 x 4 / 21,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno / PD Rytíř, UD autorské razítko VR, UD VRytíř 1916 v tisku / neznačeno
dřevoryt, 2 x litografie
12,5 x 6 / 5 x 9,5 cm
Signatura: UD K. Šafář, UD Věroslav Bergr, PN VRytíř, LD monogram VR v tisku
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. LD monogram VR 19
lept 71/100
7,5 x 9 cm
Signatura: PD Rytíř, LD monogram VR v tisku
lept 71/100
12 x 8 cm
Signatura: PD Rytíř, LD monogram V. R. v tisku
barevný lept 71/100
9 x 11,5 cm
Signatura: PD Rytíř
8,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Rytíř
1911
olej, plátno
70 x 61 cm
Signatura: LD monogram VR 11
olej, plátno
70 x 60 cm