originální fotografie
12,5 x 15,7 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Foto V. Chochola
Vyvolávací cena: | 3 400 Kč |
originální fotografie
17,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Chochola
Vyvolávací cena: | 3 900 Kč |
originální fotografie
24 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Chochola Paris 69
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |