1872–1947
akvarel
15 x 11 cm
Signatura: PD V. Černý
kresba tuší, akvarel
15 x 11 cm
Signatura: PD V. Černý
kresba tuší, akvarel
15 x 11 cm
Signatura: PD V. Černý
akvarel
15 x 11 cm
Signatura: PD V Černý
akvarel
11,5 x 15 cm
Signatura: PD V. Černý
akvarel
11 x 15 cm
Signatura: sign. PD V. Černý
akvarel
15 x 11 cm
Signatura: sign. PD V. Černý
akvarel
11 x 15 cm
Signatura: sign. PD V. Černý