1887–1946
6
108 %
300 000 Kč
olej, plátno na lepence
60,5 x 68 cm
Signatura: sign. PD Mousson
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD Mousson
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
59 x 75 cm
Signatura: sign. PD Mousson.
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, malířská lepenka
48 x 60 cm
Signatura: sign. PD Mausson
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mousson
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |