9
olej, lepenka
43,5 x 33 cm
Signatura: LD T. Bakalová
akvarel
34 x 42,5 cm
Signatura: PD T. Bakalová 48.
olej, lepenka
43,5 x 33 cm
Signatura: LD T. Bakalová
akvarel
34 x 42,5 cm
Signatura: PD T. Bakalová 48.
olej, lepenka
43,5 x 33 cm
Signatura: LD T. Bakalová
akvarel
34 x 42,5 cm
Signatura: PD T. Bakalová 48.
olej, lepenka
43,5 x 33 cm
Signatura: LD T. Bakalová
akvarel
34 x 42,5 cm
Signatura: PD T. Bakalová 48
olej, plátno
62 x 50 cm