7
104 %
85 000 Kč
sádrová plastika, kovová kolorovaná plastika
v. 25 cm / 88,5 cm
Signatura: neznačeno
kolorovaná sádrová plastika
v. 60 cm
Signatura: sign. na plintě S. Lacinová