koláž, kresba na strojním papíře
67 x 60 cm
Signatura: sign. PD 81 SK
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
fotografie interpretovaná ohněm, perforace, plech
29 x 39 x 9,5 cm
Signatura: sign. UD monogramem K
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2002
akryl, plátno, oheň, papír
180 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Klimeš 2002
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
2003
světelný objekt
30 x 40 cm
Signatura: sign. DU K
2000
světelný objekt
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD K
2003
světelný objekt
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD K
1999 - 2000
světelný objekt
30 x 40 cm
Signatura: sign. DU K
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
2000
fotografie interpretovaná ohněm, plech. box, světlo
30 x 40 cm
Signatura: K
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
2005
papír, páleno bengálským ohněm
58 x 58 cm
Signatura: K Klimeš 2005
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
2000
30 x 40 cm
Signatura: K
2000
30 x 40 cm
Signatura: K
2004
58 x 58 cm
Signatura: K Klimeš 2004
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |