kombinovaná technika, papír
v 8,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: 2 x UD autorské razítko K
propalování, olej, papír
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Klimeš 91, monogram K (vypálený)
propalování, koláž, kresba tužkou, karton
v 59,5 ✕ š 83 cm
Signatura: PD 56/80 monogram S
kombinovaná technika, propalování, tužka 39/55
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD 86 Klimeš
kombinovaná technika, fotografie, propalování
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PN monogram K, na rubu Klimeš
propalování, koláž, kresba tužkou
59,5 x 83 cm
akvarel, trhaný a pálený papír, dvoulist
14,5 x 11 cm
Signatura: uvnitř Klimeš
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
67 x 60 cm
Signatura: PD monogram 81S
propalování, kresba tužkou, papír
46 x 46 cm
Signatura: UD Klimeš 91, autorské razítko K
koláž, propalovaný papír, kresba tužkou, karton
60 x 83 cm
Signatura: PD monogram S
reliéfní tisk, propalovaný papír 2/50
5 x 6 cm
Signatura: PD 83 Klimeš
kresba tužkou, propalovaný papír
45 x 45 cm
Signatura: UD Klimeš 91 a vypálený monogram K