1872–1947
10
245 %
80 000 Kč
olej, překližka
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: LD St. Hudeček
akvarel, kvaš
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD S. H.
akvarel, kvaš
23,5 x 16 cm
Signatura: LD S. H.
akvarel, kvaš
23,5 x 17,5 cm
Signatura: LD S. H.
olej, lepenka
45 x 58 cm
Signatura: sign. PD Stanislav Hudeček
olej, lepenka
46 x 58 cm
Signatura: PD Stanislav Hudeček
olej, karton
23 x 35 cm
Signatura: LD St. Hudeček