1943–1998
73
263 %
1 283 Kč
33 000 Kč
barevná litografie 156/180
19 x 13 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie
12 x 10 cm
Signatura: UD St. Holý
barevná litografie
12 x 10 cm
Signatura: UD St. Holý
barevná litografie 20/79
18,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Stanislav Holý
2 x barevná litografie
12 x 10 / 13,5 x 10,5 cm
Signatura: UD St. Holý, PD St. Holý
1980, 1980
2 x tisk
19 x 9 / 12 x 9,5 cm
Signatura: PD Holý v tisku
kresba tuší, akvarel
27 x 8 cm
Signatura: Holý
22 x 26,5 cm
Signatura: Holý
tuš, tužka, akvarel, pastelka
20 x 29 cm
Signatura: Holý
20,5 x 17 cm
barevná litografie 23/100
9 x 13,5 cm
Signatura: St. Holý
barevná litografie 13/110
11,5 x 8 cm
Signatura: Stanislav Holý