1943–1998
73
263 %
1 283 Kč
33 000 Kč
barevná litografie, autorský tisk
v 38 ✕ š 27 cm
Signatura: PD St. Holý
8 x barevná litografie 110/180
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: 8 x D St. Holý
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie 11/100
v 37 ✕ š 47,5 cm
Signatura: UD St. Holý
v 26 ✕ š 18 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie 33/100
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
barevná litografie
v 13,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD St. Holý
v 13 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 22 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie 65/100
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Standa
barevná litografie 26/100
v 37 ✕ š 47,5 cm
Signatura: UD Stanislav Holý