1943–1998
73
263 %
1 283 Kč
33 000 Kč
barevná litografie 38/50
v 59,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: UD St. Holý
barevná litografie, autorský tisk
v 32 ✕ š 24 cm
Signatura: PD St. Holý
barevný ofset
v 14,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD St. Holý, PD Stanislav Holý v tisku
kresba tuší, koláž
v 19 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
19 x kresba
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 19 x různě
v 38 ✕ š 27 cm
Signatura: PD St. Holý
8 x barevná litografie 110/180
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: 8 x D St. Holý
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie 11/100
v 37 ✕ š 47,5 cm
Signatura: UD St. Holý
v 26 ✕ š 18 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie 33/100
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
barevná litografie
v 13,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD St. Holý