1943–1998
73
263 %
1 283 Kč
33 000 Kč
litografie 26/60
64 x 47 cm
Signatura: Stanislav Holý
litografie E. A.
65 x 49 cm
Signatura: Stanislav Holý
litografie 30/50
59,5 x 44 cm
Signatura: Stanislav Holý
litografie 34/35
57 x 45,5 cm
Signatura: Stanislav Holý
litografie 81/90
49 x 40,5 cm
Signatura: Stanislav Holý
barevná litografie 81/90
48,5 x 40 cm
Signatura: Stanislav Holý
barevná litografie 34/45
57 x 45,5 cm
Signatura: Stanislav Holý
barevná litografie 30/50
60 x 44 cm
Signatura: Stanislav Holý
barevná litografie
64,5 x 47,5 cm
Signatura: Stanislav Holý
barevná litografie
65 x 49 cm
Signatura: Stanislav Holý
16,5 x 21,5 cm
Signatura: nesignováno
17,5 x 20 cm
Signatura: nesignováno