1943–1998
73
263 %
1 283 Kč
33 000 Kč
barevná litografie
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
2 x barevná litografie (30/100, 69/200)
14 x 10,5 / 13 x 9,5 cm
Signatura: PD St. Holý, S. Holý
barevná litografie, autorský tisk
v 64,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie 11/45
v 38,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UD St. Holý
barevný tisk
84,5 x 59,5 cm (list)
Signatura: neznačeno
3 x barevná litografie, 2 x autorský tisk
11,5 x 8 / 13 x 9,5 cm
Signatura: 3 x PD St. Holý
barevná litografie 50/50
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie
v 12,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
barevná litografie 19/30
v 73 ✕ š 55 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
v 34,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Stanislav Holý, PD 1981
3 x barevná litografie, 1 x autorský tisk
14,5 x 10,5 / 11,5 x 8 cm
Signatura: PD St. Holý, PD Stanislav Holý, UD Stanislav Holý