1923–2003
kombinovaná technika, asambláž, koláž, malba, dřevo, překližka
v 202 ✕ š 67 cm
Signatura: na rubu S. Kovařík 78, na štítku Slavoj Kovařík / 1978
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, koláž, asambláž, plátno
v 85 ✕ š 110 cm
Signatura: LD S. Kovařík 73, na rubu S. Kovařík 73, VIII.
kombinovaná technika, olej, tempera, koláž, plátno
110 x 150 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 67, na rubu S. Kovařík 9. 1967
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, textil, dřevo, vrypy, asambláž, plátno
86 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík XI. 1968
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, překližka
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík 73. VIII.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
59 x 79 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 63. VIII.
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
120 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík III. 1968.
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
komb. technika, koláž, olej, tempera, lepenka
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 88
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
asambláž, olej, sololit
150 x 82 cm
Signatura: sign. na podstavci S. Kovařík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2000
olej, lepenka
33,5 x 63 cm
Signatura: sign. PD MM. 10 S. Kovařík
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, olej, tempera, koláž, vrypy, plátno
110 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík IV. 71
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
komb. technika, asambláž, sololit
86 x 106 cm
Signatura: sign. LD S. Kovařík 69.