1882–1939
4
124 %
47 000 Kč
kolem r. 1920
olej, lepenka
35 x 44 cm, 35 x 44 cm
Signatura: sign. PD Ru Vejrych
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, dřevěná deska
54,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD Rud. Vejrych
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22 x 18 cm
Signatura: sign. PD R.V.
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |