1895–1964
6
115 %
17 500 Kč
30. léta 20. stol.
olej, plátno
v 30,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Uherek 3?
olej, plátno
84 x 106 cm
Signatura: PD Rud. Uherek 1927
olej, plátno
84 x 106 cm
olej, plátno
84 x 106 cm
akvarel
28 x 42 cm
Signatura: PD Uherek 42