1936–2015
v 70 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 1985
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
v 59,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 81
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kombinovaná technika, papír
v 104 ✕ š 81,5 cm
Signatura: PD monogram RN 71
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akryl, vrypy, plátno
v 100 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec / 2006
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, dekalk, plátno
v 60,5 ✕ š 37 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec 1975
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akryl, email, plátno
v 135 ✕ š 93 cm
Signatura: na rubu monogram NR 83, na blindrámu Rudolf Němec 1983
olej, sprejové barvy, plátno
110 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec 1977
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, email, plátno
135 x 93 cm
Signatura: sign. na rubu monogram NR 83, na blindrámu Rudolf Němec 1983
olej, plátno
54 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu R. Němec 85
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
115 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec 1985
1985 - 86
olej, plátno
162 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec
olej, plátno
162 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu R. Němec Malíř a model 1986