1888–1923
5
olej, plátno na lepence
28 x 38 cm
Signatura: LD Černý Rud.
1906
akvarel, kvaš, pastel
74 x 57 cm
Signatura: LD Černý Rud. VIII. 06
kvaš, akvarel, pastel
74 x 57 cm
1906
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, pastel
74 x 57 cm
Signatura: LD. Černý Rud, VIII. 06