1908–1979
olej, plátno
v 65 ✕ š 76 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 1960, na rubu R. Hliněnský
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, dřevo
23,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD R. Hliněnský 1971
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Hliněnský 1968
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Hliněnský R. 43, na rubu Hliněnský Robert
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 90 cm
Signatura: sign. LD R. Hliněnský 1968
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Hliněnský 1968
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 24 cm
Signatura: R. Hliněnský 1972
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
21 x 31 cm
Signatura: R. Hliněnský 75
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
27 x 27 cm
Signatura: Hliněnský Rob. 43
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, papír
18,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD R. Hliněnský 69
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, lepenka
20,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD R. Hliněnský 1976
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. PN R. Hliněnský 58
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |