1900–1972
26
128 %
240 000 Kč
650 Kč
240 000 Kč
olej, tempera, sololit
v 50 ✕ š 61 cm
Signatura: PD R. Wiesner 63
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
v 122 ✕ š 93 cm
Signatura: LN R. Wiesner, na rubu R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
v 81 ✕ š 100 cm
Signatura: LN R. Wiesner 58
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, sololit
v 40 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PN R. Wiesner 56
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, překližka
25 x 20 cm
Signatura: sign. PN R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, tempera, sololit
52 x 49 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
email, lepenka na sololitu
60 x 50 cm
Signatura: sign. LD R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
tempera, kvaš
22,5 x 30,5 cm (výřez)
Signatura: PD Wiesner
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, překližka
60,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD RWiesner 41
olej, plátno
127 x 182 cm
Signatura: sign. PD R. Wiesner 62
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno
130 x 65 cm
Signatura: sign. PD R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, překližka
22,5 x 33 cm
Signatura: sign. PN R. Wiesner 42