1928–1969
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PN Fremund 51, na rubu Fremund 51
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 55,5 cm
asambláž, olej, plátno
46 x 68 cm
Signatura: sign. PD Fremund 61
olej, plátno
36 x 45,5 cm
Signatura: sign. PN Fremund 67
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
62 x 52 cm
Signatura: sign. LN Fremund 56
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
100 x 145 cm
Signatura: sign. PD Fremund, LD VIII. 61
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
1952
olej, plátno
60,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. PN Fremund 52 Č Krumlov
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. PD Fremund 57
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno
73 x 93 cm
Signatura: sign. PD Fremund 2.X.62
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1954
olej, plátno
65 x 78 cm
Signatura: sign. PN Fremund 54
olej, plátno
75 x 97 cm
Signatura: sign. VN Fremund 1958
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
75 x 96 cm
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |