1913–2011
3
litografie
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Ondráček 95
2 x litografie
11,5 x 7 / 8,5 x 13 cm
Signatura: Raimund Ondráček
olej, karton
19 x 23,5 cm
Signatura: Ondráček 45