1859–1929
10
152 %
60 000 Kč
olej, lepenka
33,5 x 45 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
olej, lepenka
33,5 x 45 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
olej, lepenka
33,5 x 45 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
olej, lepenka
33,5 x 45 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
olej, plátno
71 x 96,5 cm
Signatura: PD Jaroš P.
olej, plátno
71 x 108 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
olej, plátno
60 x 48,5 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
olej, plátno
80 x 80 cm
Signatura: nesignováno