1923–1996
akvarel, tuš, karton
12,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: PD P. Kopáček
olej, lepenka
18 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Kopáček P. 61
olej, plátno
41 x 74 cm
Signatura: LD P. Kopáček 55.
olej, karton
20 x 44 cm
Signatura: LD P. Kopáček 59
olej, tempera
20 x 43 cm
Signatura: P. Kopáček 67