4
100 %
19 000 Kč
olej, plátno
116 x 87 cm
Signatura: PD P. Besta
87 x 106 cm
Signatura: PD P. Besta 92
2006
olej, plátno, dřevotříska
34 x 26,5 cm
Signatura: PD P. B.