1881–1973
barevná litografie 82/100
v 37 ✕ š 48 cm
Signatura: PN a PD Picasso v tisku
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
originální lept 48/50
v 14,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD autorské razítko Picasso, LN 3. 3. 71
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1952
keramický talíř
průměr 19,5 cm
Signatura: značeno zespodu Edition Picasso, Madoura
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
lept 25/50
37 x 50 cm
Signatura: sign. PD Picasso, LD v tisku 9.4.1971
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
barevná litografie
75,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. Picasso 7.4.39
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |