1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
olej, sololit
v 52,5 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Ot Nejedlý
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
tuš, akvarel, kvaš, běloba
v 22 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Oťasso
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
v 41,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý, na rubu Ot. Nejedlý / 1908
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
v 44,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 89,5 cm
Signatura: LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
v 74 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1920.
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1929
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, karton
v 24 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 73 ✕ š 88 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1914
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
v 23 ✕ š 29 cm
Signatura: PD O. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
v 62,5 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1932