1898–1957
olej, dřevěná deska
39 x 26,5 cm
Signatura: sign. LD O. Mrkvička 42
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej na plátně
50,5 x 40,5 cm
Signatura: signováno a datováno LD O. Mrkvička 1944
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, dřevo
36,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Otakar Mrkvička 43
kvaš, lepenka
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD O. Mrkvička
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kvaš, lepenka
28,5 x 20 cm
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |