1898–1957
18,5 x 30,5 / 19 x 30 cm
Signatura: neznačeno
6 x barevná litografie, bibliofilie 309/400
6 ks 13,5 x 10,5 cm
Signatura: na patitulu Otakar Mrkvička, 2 x monogram OM v tisku
akvarel
20 x 14 cm
Signatura: PD OMrkvička 48
6 x zinkografie
10,5 x 8 / 8,5 cm
Signatura: 1 x monogram OM v tisku
litografie
15,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Otakar Mrkvička 45
kvaš
6,5 x 6 cm
Signatura: PD monogram OM 44, na rubu Otakar Mrkvička
litografie 174/200
15,5 x 10,5 cm
Signatura: Otakar Mrkvička 45
tuš, akvarel, papír
34,5 x 24,5 cm
Signatura: LD Otakar Mrkvička 44
kresba tuší, karton
26 x 17,8 cm
Signatura: PD Otakar Mrkvička 1929
litografie
26 x 18 cm
Signatura: LD O. M.