1877–1901
12 x 20 cm
Signatura: sign. LD O. Lebeda
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kvaš
12 x 20 cm
Signatura: sign. LD O. Lebeda
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1893
komb. technika, tuš, akvarel, karton
58,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD OL 93
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1898
olej, lepenka
27 x 33 cm
Signatura: sign. PD O. Lebeda Paris 98
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1896
olej, plátno
60 x 78 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
33,5 x 60 cm
Signatura: sign. LD O. Lebeda
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |