1894–1977
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 65 cm
Signatura: LD O. Číla
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: PD O. Číla
olej, překližka
50 x 37 cm
Signatura: PD O. Číla
olej, překližka
52 x 42 cm
Signatura: LD O. Číla
olej, plátno
48,5 x 64 cm
Signatura: PD O. Číla
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: O. Číla
olej, karton
25 x 30 cm
Signatura: O. Číla
olej, lepenka
34 x 48 cm
Signatura: O. Číla
olej, plátno
48,5 x 64 cm
Signatura: PD O. Číla