8
100 %
22 000 Kč
olej, sololit
v 72 ✕ š 59 cm
Signatura: UD Vyleťalová, na rubu Olga Vyleťalová 1999-2000
1999-2000
72 x 59 cm
Signatura: sign. UD Vyleťalová , na rubu Olga Vyleťalová 1999-2000