1925–2013
akryl, sololit
v 90 ✕ š 60 ✕ h 6,5 cm
Signatura: na rubu O. Smutný a autorské razítko
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1988 - 1997
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. UD O. Smutný
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
60 x 54 cm
Signatura: sign. LD O. Smutný
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2002
olej, plátno
115 x 89,5 cm
Signatura: sign. LD O. Smutný
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |