1886–1932
olej, plátno
v 80 ✕ š 120 cm
Signatura: LD O Koníček
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 66 cm
Signatura: LD Koníček 1916
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, tempera, karton na lepence
55 x 43 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 1920
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
98 x 73 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 1928
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
101 x 114 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 1929
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1921
olej, lepenka
32,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Koníček 21
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1924
olej, karton
51 x 35 cm
Signatura: sign. PD Old. Koníček.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, lepenka
31 x 36 cm
Signatura: sign. nenalezena
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 23.
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 29 cm
Signatura: sign. PD O. Koníček 28
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1907
olej, plátno
50,5 x 68 cm
Signatura: sign. PD Koníček Oldřich 07
olej, plátno
55 x 69 cm
Signatura: sign. PD Old. Koníček 1930
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |