16
114 %
800 Kč
65 000 Kč
kombinovaná technika, barevný pastel
v 99 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Hanel 1994
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, plátno
91 x 91 cm
Signatura: sign. na rubu Olaf Hanel 1991
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
voskový pastel, karton
92 x 62 cm
Signatura: sign. PD Hanel 1992
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevné tuše, stříkaná barva
89,5 x 61 cm
Signatura: sign. UD Hanel 1990
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Olaf Hanel 1998
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |