1934–1999
40
133 %
1 549 Kč
8 000 Kč
v 43 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1968
ofsetový tisk
v 58,5 ✕ š 41 cm
Signatura: neznačeno
v 44 ✕ š 44 cm
Signatura: UD Naděžda Plíšková 1970
barevná serigrafie
v 33 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1973
litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1971
suchá jehla 69/100
v 8 ✕ š 5,5 cm
Signatura: PD N. PLíšková 1973
v 32 ✕ š 38 cm
v 32 ✕ š 38 cm
suchá jehla, lept 2/30
v 43 ✕ š 49 cm
suchá jehla, lept 6/40
v 64,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1974
litografie
13,5 x 8,5 cm
barevná sucha jehla 29/60
9,5 x 10 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1978