68
124 %
8 000 Kč
2 801 Kč
46 000 Kč
v 46 ✕ š 63 cm
Signatura: LD M. Šnajdr 76
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
enkaustika, olej s voskem, deska
70 x 50 cm
Signatura: sign. PN M. Šnajdr 78
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
2000
akryl, olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. PD M. Šnajdr 00
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
enkaustika, olej, plátno
70 x 39 cm
Signatura: sign. PD M. Šnajdr 66
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, deska
53 x 39,5 cm
Signatura: sign. LD M. Šnajdr 86
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
enkaustika, lepenka
50 x 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
komb. technika, olej, tempera, vosk, karton, dřevě
28 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD M. Šnajdr 62
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |