7
100 %
250 Kč
300 Kč
barevná litografie 19/150
v 26 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Polcar
barevná litografie
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Polcar
barevná litografie
17 x 13 cm
Signatura: Polcar
kombinovaná technika 35/112
26,5 x 19,5 cm
Signatura: M. Polcar
litografie na ručním papíru s prolisy
700 x 100 cm
Signatura: sign. PD Polcar 87, LD E. A.
kombinovaná technika 35/112
29,5 x 19,5 cm
Signatura: M. Polcar